Čeho se dočkáme v šestém díle Harryho Pottera?

2. dubna 2009 v 22:05 | Romisek:-)
Nezoufejte!! Šestého dílu Harryho Pottera s názvem Half Blood Prince se dočkáme už 16. června :-)!!!
Ale pokud jste opravdu tak zvědaví co na Harryho v šestém dílke čeká tak neváhejte a čtěte dál!!:-)
Připravila jsem pro vás mou zkrácenou verzi Harryho Pottra,kterou tady budu postupně přidávat tak se nebojte a čtěte dnešní exkluzivní ůryvek!!!:-):-)Kapitola první: NEPORUŠITELNÝ SLIB


Kde se vzaly tu se vzaly na jedné zarostlé cestě dvě v pláštích zahalené postavy. Malou chvíli šly a najednou jedna z osob vyhrkla. ,,Co to saskra vyvádíš?Ciso. Co kdyby to zjistil?-zabil by tebe i mne"řekla žena s tmavými havraními vlasy. ,,Musím se někomu svěřit...,musím to říct-! on to nezvládne a pak zabije jeho...- at´ zabije raději mne a ne jeho"řekla Cisa. ,,Dobrá.....ale přeci jen si myslím,že to není dobrý nápad.Můžeš to říct komukoli jinnému-tak proč právě jemu?"řekla druhá žena. ,,Věřím mu Belo"odpověděla Cisa.
- ,,Je to zrádce!"vyhrkla Bela. ,,Pán mu věří"odpověděla. ,,Nu dobrá,dobrá ale já mu ty historky nevěřím! Kde byl do té doby než se pán vrátil-hm? Seděl v teple té své školy a učil mudlovské šmejdy a..." chvíli se odmlčela, "a toho Potterovic kluka! Měl tisíc možností jak se ho zbavit jednou provžy!-ale neudělal to!" Dostaly se na konec cesty. ,,Tady to je."chladně pronesla Cisa.
,,Opravdu za ním chceš jít?" ,,Musím, -jinak to nejde." ,,Neudělá to!" ,,Stejně půjdu."
Vydaly se spolu do temných chladných uliček kolem starých schátralých domů,až došly na konec ulice k tomu nejtemnějšínu domu. Číšil z něj podivný chlad, který nezahnalo ani světlo které prosvitlo ven,když se dveře náhle otevřely. Stál v nich vysoký muž ,s výrazem ve tváři tvrdým jako kámen. Jeho černé,špinavé a mastné vlasy mu téměř splývaly s černým vyžehleným hábitem.
,,Co tady pohledáváš a kdo jsi?"utrousil znechuceně. ,,To jsem já Cisa a Bela." ,,Á čekal jsem že příjdeš,pojdte"řekl a vpustil je do domu. ,,Severusi?potřebuji s tebou mluvit-musím ti něco říct."
,,Pojdte za mnou".Vedl je do velkého pokoje,který byl mnohem ůtulnější než ostatní části domu.,Bylo zde více světla,stěny zdobily mohutné police plné vzácných hadí kůží vázaných knih.
,,Proč jsi za mnou přišla Narciso?"zeptal se mnohem teplejším hlasem. ,,Já,já musím ti něco říct a požádat tě o něco." ,,Ciso!"vyhrkla najednou Bela, ,,nedělej to!zakázal ti o tom s někým mluvit!" ,,ale já musím, dál to už nezvládnu!" ,,Já mu nevěřím!At dokáže to že byl a je stále pánovi zla věrný!" ,,Ale,ale Belatrix" vložil se do rozhovoru Snape. ,,Pán mi plně důvěřuje,proto taky vím proč jste za mnou dnes přišly." ,,Opravdu?" ,,ano" ,,Severusi? ,,hm " ,,ochráníš ho?,dáš na něj pozor?podáš mu pomocnou ruku když ji bude potřebovat?....nezvládne to.prosím. ,,Nebud hloupá Narciso , to víš že to neudělá.,je na to až moc zbabělý."ironicky utrousila Belatrix. ,,Severusi?" ,,Ano udělám to. Dám na něj pozor a pomůžu mu,když bude potřebovat pomoc." ,,Díky Severusi, budu ti až do smrti zavázána." ,,Ale Ciso?! copak tomu nerozumíš? Ted ti slíbí,že se o něj postará,ale když mu nakonec dojde, že jde o krk i jemu tak zbaběle uteče!" ,,Hm, zajímavá teorie Belatrix" řekl Snape. ,,A co ti v porušení slibu podle tebe zabrání?" vyhrkla Bela. ,,Neporušitelný slib." ,,Nu dobrá,souhlasíš Ciso?" ,,Severusi,ne že bych ti nevěřila ale...musím na to přistoupit kvůli němu." Belatrix pokynula Narcise a Severusovi aby spojili ruce a vytáhla svou hůlku.Zvedla ji nad Severuse a Narcisu a zeptala se. ,,Severusi Snape slibuješ,že dáš pozor na syna Narcisy Malfoyové podáš mu kdykoli pomocnou ruku bude-li ji potřebovat a když mu půjde o život uděláš vše potřebné aby přežil?" Snape odpověděl. ,,Ano" ,,A ty Narciso souhlasíš s tímto slibem?" ,,Ano" Belatrix pozvedla svou hůlku výše nad ruce Severuse a Cisy a pronesla.- ,,Tímto uzavírám tvůj slib Narcise,který nelze porušit. Pravidla neporušitelného slibu znáš. Porušíš-li ho zemřeš." po těchto slovech nastala dlouhá chvíle ticha. Po chvíli nejspíše Narcisa pochopila, že nemá cenu dále zůstávat. Při odchodu Belatrix nezapoměla dodat: ,,Tohle bych do tebe vážně neřeklka Severusi!,Uvidíme jak dlouho ti to vydrží." Po této větě vyšly obě ven,dveře se za nimi zavřely a objevila se kolem nich pustá krajina, jako by tam nikdy nebyla stará vesnička s domem v němž sídlil Severus.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.