Květen 2009


Em a její ůčesy v průběhu let♥

31. května 2009 v 19:56 | Romišek :-) 13
1. ROČNÍK

V prvním díle Emma přišla s obrovskou hřívou. Vlasy měla kvůli roli Hermiony Grangerové nabarveny na tmavě hnědo. Můžete si všimnout ofiny a dosti zvlněných vlasů..


2. ROČNÍK

Další rok se vlasy o moc nezměnily, pouze se staly delšími a jak si můžete všimnout, střih zůstal stejný. Zvlnění je také pořád stejné.3. ROČNÍK

V tomto díle nastala radikální změna, vlasy jsou kratší a o mnoho světlejší, zmizela také krátká ofina, jsou tu pozůstatky po ofině, ale spíše delší Na této fotce to není moc vidět, ale v samotném filmu ano.
Emmě, jako Hermioně to tam náramně slušelo.


4. ROČNÍK

Tmavě hnědá se postupně vytrácí a je zde něco mezi světle hnědou a blonďatou barvou.
Asi nejhezčím účesem byl ten, jež měla Emma na plese, kde ji doprovázel Viktor Krum z Kruvalu.5. ROČNÍK

Zde už světlé vlasy, jemně zvlněné. Pěšinka je na levé straně a po ofině ani vidu, ani slechu. Moc to tam Hermioně sluší, to se musí nechat. I když podle knihy se to moc neřídí.Hermionka♥

31. května 2009 v 19:26 | Romišek :-) 13
Tady máte pár fotečwk hermiony s postupem let...jak plynou:-)3.(poslední) ůkol

31. května 2009 v 14:33 | Romišek :-) 13
Tak tady je třetí a zároven poslední ůkol.
Zadání zní: najdi v bludišti správnou cestu k poháru a do komentářů napiš od koho vede (Harry,Victor,Fleur,Cedric) tak hodně štestí.
Ten co napíše správnou cestu jako první získává první místo. na konec sečtu body ze všech ůkolů a vyhodnotím absolutního vítěze.

HODNĚ ŠTĚSTÍ.♥


2.ůkol

30. května 2009 v 21:05 | Romišek :-) 13
Váš ůkol je najít svého svěřence.

Lenka má svěřence - Hermionu

Jsemtynka má svěřence -Harryho

Monica má svěřence - Rona


Můsíte je poznat a napsat k nim něco co je pro ně tipické.


Tady: 1,


První z vás, který najde a něco napíše ke svému svěřenci získal první místo, druhý druhé a třetí třetí.
Až budete psát která postava je vaše tak mi to napište podle barvy např. Dean - oranžová
(ten tam neni)
tak pá♥

Harry Potter a relikvie smrti♥

29. května 2009 v 17:14 | Romišek :-) 13 |  Relikvie smrti

Harry Potter a Relikvie smrti

//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ window.google_render_ad(); //]]>
Harry Potter a Relikvie smrtiSedmidílná sága Harry Pottera se pomalu ale jistě uzavírá tímto dílem. Alespoň podle slov autorky, uvidíme zda se dočkáme dalších dílů nebo nějakého bonusu. Faktem je, že Harry Potter tak jak jej známe tímto dílem končí. Přichází čas, kdy se musí utkat dobro se zlem. Harry Potter proti Voldemortovi, strašlivému kouzelníkovi, který zabil jeho rodiče. Krom hlavního souboje přináší poslední díl také rozuzlení mnoha záhad, které nebyly doposud vyřešeny. Naše hlavní trojice se musí naposledy postavit pánovi zla. Čas odplaty Harryho Pottera se začíná pomalu naplňovat.

Harry Potter a Relikvie smrti

Harry Potter a Relikvie smrtiZ role diváků bychom měli být rádi, alespoň se budeme mít nač dívat. O čem že je řeč? O posledním filmovém dílu Harryho Pottera, který nese název
Harry Potter and the Deathly Hallows
. Poslední díl totiž bude rozdělen do dvou částí. Ta první by měla být odvisílána v roce 2010, druhá část pak v roce 2011. Každý z dílů by měl nést specifické poselství, v jednom díle by se měl více řešit příběh, v dalším by zas bylo více akce a vyvrcholení celé ságy. Určitě se máme nač těšit. Režii by měl mít na starost, jako v dílech předchozích, David Yates.

Harry Potter a princ dvojí krve♥

29. května 2009 v 17:12 | Romišek :-) 13 |  Princ dvojí krve
Harry Potter and the Half Blood Prince♥
Harry Potter a princ dvojí krveHarry Potter a princ dvojí krvePředposlední rok ve škole čar a kouzel v Bradavicích, který Harryho čeká. Příběh šestého knižního dílu je plný nejasnostní, zmatků, překvapení a samozřejmě také spousty akce. Když se Harry opět setká se svými přáteli Ronem a Hermionou dozvídá se spoustu novinek z čarodějnického světa. Smrtijedi, stoupenci strašlivého lorda Voldemorta, údajně pustoší celou kouzelnickou říši a nejen tu. Dokonce i napadají lidi z mudlovského světa. Dalším překvapení je nový učitel lektvarů, kterým se stal Horác Slughorn. Říkáte si co se asi stalo s tajemným profesorem Snapem? Přidal se snad zpátky ke Smrtijedům? Kdepak, i on se konečně po letech dočkal a stává učitelem obrany proti černé magii. Uvidíme, zda se opět potvrdí pravidlo, že každý učitel, který měl na starosti tento předmět, učil pouze jediný rok. Posty na tomto místě se totiž střídají jako na běžícím pásu.

Harry Potter a princ dvojí krve film

Harry Potter a Princ dvojí krveŠestý filmový díl nese v originále název Harry Potter and the Half-Blood Prince. V současnosti by již měl být natočený. Premiéra filmu Harry Potter a Prince dvojí krve by se měla uskutečnit 16.5.2009, do našich kin se dostal patrně s menším zpožděním. Na dvd tento titul můžeme čekat o o několik měsíců později. Režii měl stejně jako v dílu Harry Potter a Fénixův řád na starost David Yates.

Harry Potter a fénixův řád♥

29. května 2009 v 17:10 | Romišek :-) 13 |  Fénixův řád

Harry Potter a Fénixův řád

//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ window.google_render_ad(); //]]>
Harry Potter a Fénixův řádJeště ani nezačala škole a Harry Potter už zase větří trable. Vše se odehraje, když Dudleyho napadnou všemi obávaní Mozkomorové. Harry se snaží zachovat klid a použije kouzlo, aby Dudleyho zachránil. Je si samozřejmě vědom, že používáním kouzel v mudlovském světě porušuje řád Bradavické školy. Na to ale Harry nebere ohled a Dudleyho zachrání. Jeho příbuzní u kterých Harry bydlí jsou samozřejmě otřeseni a velmi rozlobeni. Harryho za použití kouzel v nečarovném světě vyloučí ze školy čar a kouzel v Bradavicích, což pro Harryho znamená všechno. Později se setkává se svými přáteli Ronem a Hermionou. Vše se nakonec vysvětlí a tak je Harry do školy znovu přijat, Brumbál si totiž myslí, že Mozkomorové nebyli pravý a že vše byla jen past na Harryho.
Překvapením v Bradavicích je nová učitelka, která Harrymu tropí samé naschvály a nepříjemnosti, zlatý profesor Snape, to se patrně Harrymu honí hlavou. Harryho provází tajuplný sen, ve kterém se mu zdá, že byl napaden jeho kmotr Sirius Black. Protože se již ve svých snech přesvědčil, že jsou předzvěstí něčeho špatného, rozhodne se Harry Potter jednat.

Harry Potter a Fénixův řád film

Harry Potter a Fénixův řádV originále se film jmenuje Harry Potter and the Order of the Phoenix. Natočil se v roce 2007 a je dlouhý celkem 138 minut. Opět vznikal v koprodukci Velké Británie a USA. V českých kinech měl premiéru 19.07.2007. Film obsahuje celou řadu fascinujících efektů. Režie se tentokrát ujal David Yates. V roli Harryho Pottera uvidíme opět naši známou celebritu kterou je Daniel Radcliffe.

Harry Potter a ohnivý pohár♥

29. května 2009 v 17:09 | Romišek :-) 13 |  Ohnivý pohár

Harry Potter a Ohnivý pohár

Harry Potter a Ohnivý pohárHarry Potter a Ohnivý pohár je čtvrté pokračování příběhů o malém kouzelníkovi s jizvou na čele. V originále se kniha jmenuje Harry Potter and the Goblet of Fire. Ten se tentokrát vydává na mistrovství světa v jeho oblíbené hře, kterou je famfrpál. Po skončení utkání se ale začnou dít divné věci, na scéně se objevují Smrtijedi.
Letošní příběh se nese ve znamení soutěže, jehož hlavní cenou je Ohnivý pohár. Mnoho žáků zamrzí, že věkový limit pro účast je 17 let, tím Harry Potter, Ron i Hermiona, vypadávají automaticky ze hry. Dvojčata Weaslyovi se pokouší překonat kouzelnou ochranu, která neumožňuje nikomu mladšímu, hodit svoje jméno do poháru, které zajišťuje účast. Krom Bradavické školy se turnaje zúčastní ještě další dvě školy a to Kruval a Krásnohůlky. Při večeru, kdy má pohár vybrat tři účastníky se stane něco nečekaného. Pohár totiž vybere účastníky 4 a tím posledním není nikdo jiný než Harry Potter. Všichni, včetně Harryho jsou udiveni jak se to mohlo stát, ani učitelé neskrávají svá rozčarování a rozhodnout se celou věc řešit. Spolužáci Harryho napadají za podvod a to včetně jeho kamaráda Rona, což Harryho pochopitelně moc mrzí. Profesoři se nakonec rozhodnout Harryho do soutěže vpustit, protože pravidla hovoří jasně, studenti kteří jsou pohárem vybráni se musí turnaje zúčastnit, není cesty zpět a tak Harrymu nic nezbývá než se pustit do hry se vší parádou.

Harry Potter a Ohnivý pohár film

Harry Potter a Ohnivý pohárVe filmu se ukazuje, že Harryho účast v turnaji nebyla náhoda, ale předem promyšlený tah tajemné osoby, která pracuje pro Voldemorta. Při turnaji čeká Harryho nejedno překvapení a jeho kroky jsou pečlivě naplánovány neznámou silou. Film se nedávno vysílal na televizi Prima. Film se natočil v roce 2005 v koprodukci Velké Británie a USA. Celkově má film 157 minut. V hlavní roli Harryho Pottera opět uvidíme Daniela Radcliffa.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu♥

29. května 2009 v 17:08 | Romišek :-) 13 |  Vězeň z Azkabanu

Harry Potter a vězeň z Azkabanu

//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ window.google_render_ad(); //]]>
Harry Potter a vězeň z AzkabanuHarry Potter a vězeň z Azkabanu je třetí díl, kdy se Harry Potter vrací opět do školy čar a kouzel v Bradavicích. V originále se kniha jmenuje Harry Potter and the Prisoner of Azkaban. Jak zní pořekadlo "do třetice všeho dobrého" tak zde to platí dvojnásob. Ne, že by předchozí díly byly obsahově slabší, nicméně třetí díl, zaujme takřka každého. Nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že Harry Potter a vězeň z Azkabanu je nabytý akcí od začátku až do konce. Příběh obsahuje různá překvapení a je velmi napínavý. Azkaban je čarodějnické vězení, kam se umísťují ti nejhorší zločinci z kouzelnického světa. Vězení střeží magičtí strážci, kterým se říká Mozkomorové. Harry se s nimi v celém příběhu několikrát dostane do potyčky a tak se nemůžeme divit, že se na ně trochu připraví jedním zajímavým kouzlem.
Z Azkabanu se prý nedá útéct a přeci jen se to jednomu člověku podaří. Je jím Sirius Black, osoba která údajně řekla Voldemortovi, kde jsou Harryho rodiče a všichni víme, co se pak stalo. Sirius Black je také Harryho kmotr. V průběhu příběhu se od něj dočkáme mnoha překvapení, o které se postará také Ronova krysa Prašivka.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu film

Harry Potter a vězeň z AzkabanuOd předchozího filmového dílu uplynuly dva roky a musíme říci, že tento díl stál za to. Ze všech filmových zpracování, je Harry Potter a vězeň z Azkabanu hodnocen nejlépe a musíme řici, že je to podle nás oprávněně. Tento díl je velmi dobře zpracován, efekty pusobí reálně, zkrátka je to bezva podívaná. Film vznikal v koprodukci USA a Velké Británie. Celá podívaná má 142 minut. Bavit se budete zaručeně od začátku až do konce. Film měl v našich kinech premiéru 10.06.2004.

Harry Potter a Tajemná komnata♥

29. května 2009 v 17:07 | Romišek :-) 13 |  Tajemná komnata

Harry Potter a Tajemná komnata

//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ window.google_render_ad(); //]]>
Harry Potter a Tajemná komnataHarry Potter a Tajemná komnata je druhý díl ze sedmidílné ságy o čarodějnickém učni Harry Potterovi. V originále se kniha jmenuje Harry Potter and the Chamber of Secrets. Harry se po druhé vrací do školy čar a kouzel v Bradavicích. Opět se shledává se svými přáteli Ronem a Hermionou. Ovšem příběh začíná už o prázdninách kdy Harryho navštíví kouzelný skřítek Dobby. Ten Harryho varuje, že letos se musí Bradavicím vyhnout, protože mu hrozí velké nebezpečí. Harry po krátkém rozhovoru Dobbymu řekne, že do Bradavic se vrátí, čím skřítka rozlobí, ten pak způsobí pěkný zmatek u rodiny Dursleyových, což si pak pochopitelně odnese Harry.
Letos je ale v Bradavicích něco špatně. Začínají se dít divné věci, přesně jak předpovídal skřítek Dobby. Ve škole dojde k napadení kočky, posléze studenta a nakonec někdo na stěnu napíše nápis Tajemná komnata je znovu otevřena, nepřátelé dědice, mějte se na pozoru. Harry začíná být nesvůj a tak se rozhodne, že příjde na to, co se ve škole děje.

Harry Potter a Tajemná komnata

Harry Potter a Tajemná komnataFilmové pokračování Harryho Pottera se natočilo v roce 2002 ve stejném obsazení, jako v dílu předchozím. V hlavní trojroli tedy opět uvidíme herce jako je Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, v roli Draco Malfoye uvidíme opět Toma Feltona. Film vzniknul v koprodukci USA, Velké Británie a Německa. V našich kinech měl premiéru 12.12.2002. Celá tato zábava se vešla na úctyhodných 161 minut.

Harry Pottera a Kámen mudrců♥

29. května 2009 v 17:06 | Romišek :-) 13 |  Kámen Mudrců

Harry Potter a Kámen mudrců

//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ window.google_render_ad(); //]]>
Harry Potter a Kámen mudrcůHarry Potter a Kámen mudrců je první kniha ze sedmidílné ságy o čarodějnickém učni Harrym Potterovi. V originále se kniha jmenuje Harry Potter and the Philosopher's Stone. V prvním díle se Harrymu obrátí život doslova naruby. Zjišťuje, že jeho touha být vyjímečným má své opodstatnění. On je totiž vyvolený kouzelník, který bude studovat v proslulé čarodějnické škole Bradavice. Harry se dozvídá, že existuje také jiný svět než ten, který zná, ale svět, ve kterém je Harry Potter slavná osobnost, která již za útlého věku, dokázala přemoci jednoho z nejsilnějších čarodějů, který kdy existoval. Jeho budoucí úhlavní nepřítel, Voldemort, čaroděj, který zabil jeho rodiče, které Harry nikdy nepoznal.
V prvním díle pozná Harry Potter nový svět, získá nové přátele a samozřejmě i nové nepřátelé. Dostane nový domov v podobě kouzelnické školy Bradavice. Z chudého sirotka se rázem stane poměrně bohatý mladý chlapec. Rodiče mu totiž odkázali nemalé množství zlata. Jeho novými přáteli se stanou Ron a Hermiona. Originál knihy se vydal v roce 1997 a stejně jako ostatní knihy o čarodějnickém učni jej napsala spisovatelka Joanne Rowlingová.

Harry Potter a Kámen mudrců film

Harry Potter a Kámen mudrcůPo obrovském úspěchu knižní ságy bylo všem jasné, že je jen otázkou času kdy se někdo rozhodne ztvárnit příběh i na filmovém plátně. Tohoto úkolu se v roce 2001 ujal režisér Chris Columbus, kterého proslavil především režie filmu Sám doma. Casting na hlavní roli byl dlouhý a úmorný, z tisíců uchazečů nakonec zůstal pouze Daniel Radcliffe, který se hlavní role ujal na jedničku. Do role Rona byl obsazen Rupert Grint a do role Hermiony zase Emma Watson. Spolu tvoří slavnou hereckou trojku, ve které budou zaškatulkováni pravděpodobně po celou svoji hereckou kariéru.

1. ůkol

29. května 2009 v 15:43 | Romišek :-) 13
Tak a tady je púrvní ůkol této soutěže.

Budeš to mít o hodně jednodušší, protože budeš vědět přesně, co máš dělat, no....za ůkol máš správně roztřídit tyto draky od nejnebezpečnějšího po nejméně nebezpečného, a přiřadit k nim správné obrázky....no, tak hodně štěstí:)♥


1.Maďarský trnoocasý
2.Čínský ostrohhřbetý
3.Welšský zelený
4.Švédský krátkonosý


tady stačí když přiřadíte tyto 2.draky.(foto těch dalších dvou sem nikde nenašla:( )
ták tady první z nich: a hned vedle druhý:)
Tak....odpovědi pište vždy k tomuto článku, do komentářů.
Ostatní, co se turnaje neůčastní prosím, aby své komentáře psali o článek níže díky:-) pá♥
P.S.zítra tady dám další ůkol,pokud ho nesplní někdo z vás, nevadí, bude i nadále pokračovat....ale zbytečně příjde o body:(♥papa♥

Turnaj tří kouzelníků:)

29. května 2009 v 13:50 | Romišek :-) 13
Ahojky:-) ...připravila jsem si tady spro vás soutěž:-)
Bude to soutěž, jako byla v čtvrtém ročníku Harryho Pottera (který se jí mimochodem zůčastnil).
No....samozdřejmě budete plnit tři ůkoly....a taky budou tři soutěžící, kteří se jako první přihlásí:) ....no tak první ůkol tady dám za chviličku:) tak se do tohoto článečku přihlaste:)....a zítra tady bude další ůkol a pozítří ten třetí:) ...tak pá♥♥

♥♥Albusek Brumbálek♥♥

28. května 2009 v 16:35 | Romišek :-) 13
Albus Percival Wulfric Brian Brumbál
Albus Brumbál se proslavil především porážkou černokněžníka Grindewalda v roce 1945, objevem dvanácti způsobů využití dračí krve, a alchymistickýmipracemi, na kterých spolupracoval se svým přítelem Nicolasem Flamelem. Byl mu udělen Merlinův řád první třídy, byl Nejvyšším divotvůrcem Starostolce a Nejhlavnějším hlavounem Mezinárodního sdružení kouzelníků. V temné době vlády černokněžníka lorda Voldemorta založil Fénixův řád, sdružující ty, kdo se Voldemortovi odhodlali postavit.
Po pádu lorda Voldemorta a vraždě Jamese a Lily Potterových vzal jejich syna Harryho, svěřil ho do péče rodině Lilyiny sestry Petunie, protože věděl, že mu tím dá nejmocnější ochranu, kterou znal, protože tušil, že mu ještě bude hrozit nebezpečí.
O tom se ujistil, když Harry nastoupil první ročník v Bradavicícha zabránil zbytku duše lorda Voldemorta, ukryté v profesoru Obrany proti černé magii Quirellovi, aby získal Kámen mudrců a vytvořil jeho mocí své nové tělo. Kámen byl zničen, ale Voldemort povstal tři roky potom pomocí prastarého kouzla černé magie: z kosti otce, masa služebníka a krve nepřítele a získal zpět své tělo.
Brumbál tehdy znovu obnovil Fénixův řáda o rok později se s Lordem Voldemortem utkal na půdě Ministerstva kouzel, jelikož Brumbál a lord Voldemort jsou současnými nejmocnějšími kouzelníky světa nevyhrál ani jeden ale Voldemort byl nucen uprchnout. Střet s lordem Voldemortem však Brumbálem otřásl. Stále však nevěděl, jak mohl Voldemort přežít vlastní smrtící kletbu, kterou na něj zpět díky prastaré magické ochraně odrazil Harry Potter. Proto začal Brumbál pátrat po Voldemortově minulosti, aby odkryl jeho tajemství. Po získání vzpomínek několika osob mu začínalo docházet, o co Voldemort usiloval, a utvrdila ho v tom vzpomínka jeho přítele Horacia Křiklana, který Voldemortovi ještě v jeho školních letech řekl o viteálech, což jsou předměty nejtemnější magie, do kterých může čaroděj pomocí vraždy a zaklínadla ukrýt část své rozervané duše a zajistit si tak nesmrtelnost. Tehdy se Brumbál dovtípil, že Voldemort nebyl kletbou Avada kedavra zabit proto, že si vytvořil viteál, a později vyšlo najevo, že jich vytvořil dokonce šest, svou duši tedy rozerval na sedm částí. Brumbálovi došlo, že jeden viteál už byl zničen Harry Potterem, totiž Voldemortův deník, díky němuž byla otevřena v druhém roce Harryho studií Tajemná komnata.
Albusovi se podařilo díky vzpomínkám lidí najít i druhý viteál, prsten Rojvola Gaunta, Voldemortovaděda, kterému ho Raddle ukradl. Při jeho objevení ale Brumbál zjistil, že je zaklet strašnou kletbou, a pro svou pomalou reakci jí byl zasažen. Severus Snapesice kletbu poté uvěznil do Brumbálovi ruky, ale Brumbálovi už zůstala navždy odumřelá. Poté začal usilovně pátrat po zbývajících čtyřech viteálech, aby je zničil. Celé toto tajemství Voldemorta odkryl Harrymu, aby mu s pátráním pomohl. Když Brumbál zjistil, že další viteál se pravděpodobně skrývá v jeskyni, kde kdysi Voldemort jako chlapec byl, vydal se tam s Harrym. Viteál skutečně našli uprostřed temného jezera, ale Brumbál kvůli jeho získání vypil neznámý lektvar, který ho připravil téměř o všechnu sílu. Díky Harrymu se jim však zdařilo přemístil se zpět do Bradavic, nad kterými však viděli znamení zla, a tak se do hradu ihned vydali. Zjistili, že škola byla napadena smrtijedy na astronomické věži byl Albus Brumbál odzbrojen Dracem Malfoyem a poté zabit kletbou Avada kedavra, vyslanou Severusem Snapem. Jako první ředitel Bradavic v historii byl pohřben na půdě školy, v bílé hrobce u jezera.
V posledním díluvyšlo najevo, že Brumbál byl smrtelně raněný a svoji vraždu si od Snapea vyžádal, aby zachránil Draca Malfoye a posílil šance Harryho Pottera na vítězství nad Voldemortem.

Albus Brumbál♥

27. května 2009 v 22:03 | Romišek :-) 13
Taktohle je on:
♥Albus Percival Wulfrig Bryan Brumbál♥

ve všech dílech Harryho Pottera sehrál vždy velmi důležitou roli....největší v šestém díle(Half blood prince), kde sám učí Harryho, jak přemoci toho-jehož jméno nesmíme vyslovit, a jak přežít do té doby než tak učiní. V šestém díle je velmi důležitá jeho postava....průběžně získává od určitých velmi důležitých svědků různých událostí, týkající se Toma Radlea a jeho života, klíčové odpovědi na složité otázky z jeho života.
Jeho život však skončí, když v oné jeskyni vypije lektvar, který nastražil do mísy s medajlonkem sám pán zla, aby tak zamezil tomu, že by se snad někdo náhodou, či ůmyslně zmocnil viteálu a pokusil se jej zničit.
....Po vypití tohoto lektvaru se Brumbál hroutí a Harry neví co má dělat. O chvíli později se Brumbál probere a odvede Harryho z jeskyně ven. Společně se přemistují do Prasinek, kde je po přemístění vidí madam Rozvelta a poví jim, že nad hradem visí znamení zla a, že do hradu pronikli smrtijedi. Brumbál neváhá ani vteřinu a přikáže Harrymu, aby přivolal koštata a odvedl je do hradu. Po návratu do hradu jdou Harry a vysílený Brumbal na astronomickou věž, odkud se ozývají zvuky boje. Nakonec Brumbál přikáže Harrymu, aby se schoval pod neviditelný plášt, a když vrazí do dveří Malfoy a smrtijedi, Brumbál Harryho zmrazí. No....dál je to strašně hrozný příběh, který skončí tím, že Harry díky tomu, že je zmrazený jen nečině přihlíží tomu jak Snape vyřkne to známé vražedné ---AVADA---KEDAVRA ...a Brumbál leží mrtev. A Harry ví, že jeho oči odted nejsou víc než dvě malé skleněné kuličky poseté světlem hvězd, které už nikdy neuvidí.


Víte, jak naštvat nejlépe Voldemorta?♥

26. května 2009 v 18:35 | Romišek :-) 13
1. Zeptejte se ho, proč nemá taky takovou úchvatnou jizvu.
2. Sežeňte si maňásky představující jeho a Harryho Pottera. Přehrajte všechny případy, kdy
Harry zvítězil a chovejte se hodně dětinsky. Oběma figurkám dejte vysoký hlásek.
3. Během porady smrtijedů se usmívejte a tvrďte, že jste ho všechno naučili vy. Když bude
představovat svůj nový plán na zničení Harryho Pottera, hoďte po něm shnilé rajče a zaječte:
"Takový kecy si nech pro starou Blažkovou!"
4. Žvýkejte. Pořád. Když se vás na něco zeptá, odpovězte mu jen obrovskou bublinou.
5. Vyzvěte ho na souboj.
6. Vyzvěte ho k tanci.
7. Zeptejte se ho, kdy se naposledy koupal.
8. Pokud byste tuto otázku přežili, ironicky poznamenejte: "Určitě tehda, když jsi vstával z
mrtvých, co?"
9. Když jeho plány znova selžou, doneste mu pugét, přátelsky ho obejměte a poplácejte po
hlavě.
10. Říkejte mu Ten-kdo-nechal-toho-chlapce-naživu.
11. Píchněte ho do zadku špendlíkem. Pokud to přežijete, poznamenejte ještě: "Vida, tělo je
pravé!"
12. Smějte se a rozdávejte růže.
13. Snažte se ho přesvědčit, že by měl svou energii věnovat něčemu jinému, než ovládnutí světa.
14. Přiznejte se, že jste fanouškem Harryho Pottera.
15. Přimějte ho, aby se stal fanouškem Harryho Pottera.
16. Drze se optejte, proč Znamení zla muselo vypadat zrovna tak blbě.
17. Řekněte mu, že je jenom postavou z knihy a že nikdy nedojde vítězství.
18. Střílejte si z jeho jména: "Rojvol? To je nový prací prášek?"
19. Až bude spát, nakreslete mu na obličej černým fixem potterovské brýle.
20. Kdykoliv vstupuje do místnosti, trvejte na tom, že ho uvedete s patřičnými fanfárami.
21. Pokud vám to projde, vytaste se se starou dětskou trumpetkou, která vydává stísněné túú-
túú.
22. Snažte se ho přesvědčit, že by měl myslet pozitivně.
23. Snažte se ho přesvědčit, že jedině po Brumbálově boku bude dost silný, aby... (už teď jste
mrtví).
24. Kdykoliv se na něho podíváte, vyprskněte smíchy.
25. Říkejte mu "Tomášku".
26. Opakovaně mu v noci bušte na dveře. Vždy rychle zmizte.
27. Zkoušejte jeho životní příběh sáhodlouze přirovnávat k Hvězdným válkám.
28. Kupte mu bryndáček.
29. Snězte jeho oblíbeného hada. Ale nejdřív mu kousek nabídněte.
30. Řekněte, že pod turbanem vypadal lépe.
31. Každých pár minut ho prašťte a zařvěte: "Potvora komár!"
32. Očarujte kletbou Imperius jeho smrtijedy, aby sborově zpívali Ódu na radost.No....myslím, že tohle vám na pobavení stačilo víc než dost!:-D nóóó....takže nezapomeňte psát komentíky:-) tak pááá♥♥

Sluší jim to, viďte?!:-)♥

25. května 2009 v 15:36 | Romišek :-) 13 |  Princ dvojí krve
Ahojky:-) ...tyhle fotečky jsou ještě čerstvé....jsou z filmu Harry Potter and the Half blood prince....no co myslíte?....ta poslední fotečka, jak se na ní Lucius Malfoy tak krásně usmívá je asik nejhezčí vidte?!:-)...můžete o tom hlasovat v anketě:-) tak pá♥

official film still

Harry Potter and the Half-Blood Prince

Ginny and Harry

Harry and Dumbledore

Ginny

Rupert Grint - Lilianetty's Fave actor

Harry Potter and the Half-Blood Prince

Ron

Harry Potter and the Half-Blood Prince

HARRY POTTER PICS - DanLatino.com - Lilianetty News

Fred, George and Molly Weasley

official film still

Luna

Nevile

Ron and Levender

Draco!

Harry Potter and the Half-Blood Prince

Harry and Ginny hugging - DanLatino News - Lilianetty News

Draco Malfoy

The newspaper

Harry Potter and the Half-Blood Prince

HARRY POTTER PICS - DanLatino.com - Lilianetty News

HALF BLOOD PRINCE PICS - DanLatino.com News - Lilianetty News

Harry Potter and professor Horace Slughorn at professor Slughorn`s Christmas party

Dumbledore and Harry at the train station

FIRST PICS OF HBP Trailer - DanLatino.com news - Lilianetty News

HALF BLOOD PRINCE NEW PICS - DanLatino.com - Lilianetty News

Harry Potter and the Half-Blood Prince

official film still

HALF BLOOD PRINCE NEW PIC - DanLatino.com - Lilianetty News

Harry Potter and the Half-Blood Prince

Harry Potter and the Half-Blood Prince

Lucius Malfoy

Na vyjasněnou for SBénka ♥

24. května 2009 v 20:41 | Romišek :-) 13 |  Moje SB :-)
Ták jo,.....asi mě většina z vás špatně pochopila....tákže na vysvětlenou:....
Žádný zápis SBének se nekoná!!!!:) ...koná se pouze toto: ... z menu se mi omylem smazhaly alespon čtyři SBénka (za to nemužu) potřebuju, aby se všechny SBénka zkontrolovaly(samy v m enu) jestli to nejsou náhodou oni, kdo se omylem smazal . no a kdyby jste to byli zrovna vy tak mi napište do kementářů, že mi chybíte....napíšete přezdívku a blog. už nto chápete? ....no fajn tak papá.-)♥ Romišššek:-) ....kdo tam je napsaný, tak se ho tento článek netýká:)...papa♥