Hlášky a vtipné věty :)♥

14. května 2009 v 18:02 | Romišek :-) 13 |  HP trio
Ernie byl někdy trochu patetický, ale Harry měl radost, že mu vyjádřil podporu někdo, komu se v uších nehoupají ředkvičky.
,,No jen si představte,že lidé ztrácejí čas takovými blbostmi,jako je chytání jezerních lidí,když po světě běhají takový jako je Krátura"
Harry se chabě usmál.Způsobit pozdvižení na Snapeově hodině lektvarů bylo přibližně stejně bezpečné, jako kdybyste šťouchali do oka spícího draka.
Rita Holoubkova-Ah,Harry ty si tu taky???Pojd si se dnout k nam.
Harry:k vam ani na trimetrovem kosteti vy jedna carodejnice.
Ron: ,,Vždyť přece víš, že mimo školu máme kouzlení zakázané..."
,,Zrovna od tebe to zní dobře," řekl Harry a zíral na auto, které se vznášelo ve vzduchu
Harry ve Snapoovo kabinetu:
,,Osvobodit se od vašeho vzteku?,to bylo asi tak jednoduchý,jako si utrhnout obě nohy""A ta zatracená kráva Pansy Parkinsonová,' dodala jízlivě Hermiona, "jak se může prefektkou stát někdo, kdo je hlopější než troll s otřeskem mozku!!?
Sirius:To kousnutí mě mrzí ,asi to trochu bolí!

Ron:Trochu, trochu málem jste mi ukousnul nohu!!!!!

Sirius: Šel jsem po té kryse. Normálně mám jako pes úplně zlatou povahu. James dokonce nejednou navrhoval abych se proměnil na trvalo.S ocasem bych se smířil,ale ty BLECHY! To je hrůza....

pan Weasley: harry ty přece víš o mudlech úplně všechno, tak mi prosím vysvětli k čemu přesně slouží..........gumová kachnička!

"Dráp má kolem šestnácti stop, baví ho vytrhávat ze země dvacet stop vysoké borovice a zná mě," odfrkla si, "jako Hermy."

Ginny:"Člověk by řekl, že si najdou pro své drby a tlachání nějaké lepší téma," poznamenala Ginny, která se usadila ve společenské místnosti na podlaze, opírala se Harrymu o nohy a četla si v Denním věštci. "Tři útoky mozkomorů v jediném týdnu a Romilda Vaneová je zvědavá akorát na to, jestli máš na prsou fakt vytetovaného hipogryfa."
Ron s Hermionou vyprskli smíchy, Harry je ale ignoroval.
"Cos jí řekla?"
"Nakukala jsem jí, že tam máš maďarského trnoocasého draka," odpověděla Ginny a lenivě otočila stránku novin. "To je víc frajerské."
"Díky," ušklíbl se Harry. "A cos jí řekla, že má za tetování Ron?"
"Trpaslenku, ale neřekla jsem, kde ji má..."


:D:D:D:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Colette Colette | Web | 15. května 2009 v 13:51 | Reagovat

Super :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.