Červenec 2009

Evanna - propagace HP6 - Španělsko

31. července 2009 v 18:16 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Na čtyři nové fotky Evanny z propagační akce k HP6 ve Španělsku se můžete podívat.

"Byla to pro mě čest ,skládat hudbu do HP filmů!", svěěřil se Nicolas Hooper.

30. července 2009 v 15:53 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Hudební skladatel Nicolas Hooper poskytl v rozhovoru pro iF magazine informace o nových skladbách, které spolu tvoří jeho soundtrack prince dvojí krve. Zároveň exkluzivně potvrdil, že filmovou hudbu k dvoudílný Relikviím smrti se vytvořit nechystá. Skladatel říká:

"Hlavním hudebním tématem šestého filmu měla být skladba In Noctem původně určena bradavickému sboru v navrhovaném scéně, která měla předcházet Brumbálově pohřbu. Nakonec byl sbor z filmu odstraněn, stejně jako navazující scéna. Střední část chválozpěvu se však dostala do skladby, která tvoří podklad Brumbálovy cesty do jeskyně (Journey to the Cave). Dalším důležitým tématem bylo Dracovo poslání, které hraje ve filmu důležitou roli (skladba Malfoy's Mission). Cílem bylo vnést do ní tajemství ale také vnitřní žalostný smutek. "

Na otázku, zda po dvou potterovských filmech doufá, že jeho hudební bohatství, které vložil do Harryho Pottera bude zapamatovatelné stejně jako hudba, která to celé odstartovala, řekl: "Rozhodl jsem se, že nebudu skládat hudbu ke dvěma dalším filmům. Žezlo přenechám jinému skladatelů. Bylo to jako jízda na horské dráze a cítím velkou čest, že jsem mohl skládat pro takové významné filmy s fantastickým příběhem. "

Kdo ho nahradí však odmítl prozradit

Horacio Křiklan

29. července 2009 v 6:11 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Jméno: Horacio Křiklan
Narozen: ------- (je mladší jak Brumbál)
Zabit: živý
Bydliště: Bradavice, před tím se schovával v mudlovských obydlích před Smrtijedy
Rodiče: --------
Zvířata: nemá, měl rybičku (newim už jak se jmenovala)
Zaměstnání: učitel v Bradavicích
Předměty: lektvary
Vzhled: tučný, holá hlava, má rád hodně pohodlí
Hláška: Harry, chlapče drahý!!!
Zajímavosti: Smrtijedi o něj měli zájem, proto se schovával v mudlovských obydlích.
Hraje: Jim Broadbent

Horacio Křiklan se poprvé objevuje v šestém dílu, jako dlouholetý kolega Albuse Brumbála. Ví se o něm docela dost, například to, že začínal s učením zhruba ve stejné dob jako Brumbál. Učil lektvary a byl ředitelem zmijozelské koleje. Má rád pohodlí a jeho byt nebo kabinet je téměř vždy přeplněný různými věcmi, ale vypadá útulně. Je o něm známo, že na škole pořádal různé večírky pro jisté oblíbence, které navzájem seznamuje a dává jim užitečné kontakty. Sám pak má vždy něco pro sebe. Jak poznamenal A. Brumbál: Nikdy se nechtěl posadit na trůn. Zůstává raději v pozadí, kde se může lépe rozpínat. Sblížil se také s Tomem Raddlem, tenkrát mezi učiteli velice oblíbeným. Brumbál ho povolal zpět do funkce, aby od něho získal vzpomínku, jako důkaz k tomu, že Tom Raddle - lord Voldemort skutečně vytvořil, viteály. Harry, též jeden jeho oblíbenec, se pak snaží vzpomínku získat. Podaří se mu to, díky jeho matce, kterou měl Křiklan také velice v oblibě. Tak se Harry o viteálech dozví.

Výsledky SONHPP

28. července 2009 v 12:45 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
1.místo získává Zuza Granger s Hermionou Grangerovou

2. místo získává Gabrielin Delacour s Ginny Weasleyovou
blahopřeji, soutěž je u konce.

12 dní v kinech = 627 milionu dolarů celosvětově

28. července 2009 v 9:59 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥ |  Princ dvojí krve
Harry Potter a Princ Dvojí Krve je v kinech teprve 12 dní a na kontě má už 627 milionu dolarů celosvětově! Konkrétně kolem 221 mil. dolarů z Ameriky a 405 mil. dolarů z ostatních zemí světa. Dokonce už byl odtajněn přibližný rozpočet šestého filmu, který se pohybuje kolem 250 milionu dolarů a jedná se tak o dosud nejdražší díl ze všech.

Nové photoshooty Dana - Time Out London

28. července 2009 v 8:19 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥


Dvé nové fotky Emmy z rozhovoru pro MTV

27. července 2009 v 14:02 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Na dvě nové fotky Emmy z MTV rozhovoru se můžete podívat zde:

Joshua na London Film and Comic Con

26. července 2009 v 11:24 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Joshua Herdman (v HP ho známe jako Goyla navštívil stejně jako James a Okiver Phelpsovi konferenci London Film and Comic Con. Jeho fotku s fanouškem můžete vidět zde:Daniel Radcliffe hovoří s vítězkou Deathly Hallows set

25. července 2009 v 21:18 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Fanynka, která vyhrála Deathly Hallows set potkala také Daniela Radcliffa ve Snapeově kabinetu z minulé scény. Video bylo zařazeno do japonského programu Sanma no Kakakuri a lze ho vidět níže:


Rupert o Princi dvojí krve s vítězkou Deathly Hallows set

24. července 2009 v 16:00 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Mladá japonská fanynka dostala šanci a nedávno navštívila Deathly Hallows set v Bradavicích. Zde v jedné z bradavicích chodeb potkala Ruperta Grinta (v částečném kostýmu Rona Weasleyho). Rupert krátce hovořil o Princi dvojí krve včetně vztahu mezi Ronem a Levandulí a byl laska vzít v úvahu pár fanynčiných přání.
Photocall k HBP v Dánsku

23. července 2009 v 12:25 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
S premiérou Prince dvojí krve v Dánsku, kterého se účastnily Bonnie s Evannou, se ude uskutečnil i photocall. Fotky jsou zatím jenom tři, ale holkám to moc sluší!

Dvojčata na premiéře HP6 v Madridu

22. července 2009 v 18:51 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Na několik fotek dovčata Phelpsových, tentokrát z premiéry Prince v Madridu, se můžete podívat tady u mě na blogísku:)

Mathew navštívil Royal International Air (18.7 2009)

22. července 2009 v 14:10 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
  • Herec Mathew Lewis navštívil včera 19.července 2009 Royal International Air v RAF Fairford,kde se pozdravil s fanoušky vyfotil s kadety letecké školy.

Dvojčata a premiéře Prince dvojí krve ve Finsku (16.7.2009)

21. července 2009 v 19:11 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥


Freddie o lásce, scénách v HP6 + video s tanečkem

21. července 2009 v 9:15 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
V rozhovoru pro People se Freddie Stroma, představitel nové postavy v novém filmu Princ dvojí krve, Cormac McLaggen, vyjádřil o své romantické povaze, abysolutně nesouhlasí, že se podobá povaze jeho postavy a zmínil se i o scénách, které pro film podstoupil.


"Mou nejoblíbenější scénou je, když si na večírku lížu prst a hledám Hermionu," hovoří 22 letý herec, který se ve filmu pokouší o pozornost Hermiony Grangerové, kterou po šesté ztvárnila Emma Watson.

Bohužel, dámy, Freddie není pro vás! Svou lásku si už dávno našel. Už dva a půl roku randí s modrookou blondýnkou s kudrnatými vlasy. Setkali se ve škole a nepochází ze showbiznisu. Děvče si však uvědomuje i Freddieho fanoušky: "Jí to nepřekáží," povídá. "Ona ví, že nejsem typ člověka, který by se nechal nalákat. Jsme v našem vztahu odhodlaní."

Na rozdíl od jeho drzé a násilné lásky, kterou předvádí na stříbrném plátně, je ve skutečnosti citlivým romantikem. "Rád si myslím, že jsem romantický typ člověka, ale já jsem skoro romantika realistický. Pro mě jsou sladká gesta potěšením a jsem rád, že mám při sobě někoho, kdo by je se mnou sdílel. Své přítelkyni tím i naznačuji, jak moc ji miluji."

"S modelingem jsem měl asi takovou zkušenost, že jsem dělal reklamu proti akné a musel jsem tancovat ve spodním prádle úplně naboso a na hudbu, kterou jsem nepoznal. Video se myslím dostalo díky kámošovi i na Internet."

Tým priori-incantatem.sk si dal tu práci a našel video tancujícího Freddieho. Na toto video se můžete podívat ZDE

SONHPP

20. července 2009 v 14:20 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Tákže, začalo SONHPP (soutěž o nej HP postavu)...jste jenom 2, takže bude jenom 1. kolo:)
Shánějte si hlásky :)


1.SOUTĚŽÍCÍ -
Jméno: Gabrielin Delacour
Blog: lucypevensi.blog.cz
Postava z HP: Ginny2.SOUTĚŽÍCÍ -
Jméno: Zuza Granger
Blog: mrknizde.blog.cz
Postava z HP: Hermiona Grangerová


Hlasujte....3....2....1....teď!!!
asž do 27.7.2009

Dvojčata navštívila London Film and Comic Con

20. července 2009 v 13:59 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥

Herci James a Oliver Phelpsovi se včera zúčastnili London Film and Comic Con, kde potkali a pozdravili fanoušky.

10. otázek pro Daniela v Time Magazine

20. července 2009 v 13:48 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
daniel radcliffe

V novém článku od Time Magazine odpovídá Daniel Radcliffe na deset otázek, které mu položilo deset fanoušků Harryho Pottera:

1. Jak moc se lišíš od Harryho ? - Atra Oshana, Des Plaines, Ill.
Myslím, že jsem docela jiný než je on. Ale myslím že oba jsme celkem rezervovaní ve smyslu jak moc dáváme své city najevo. Ani jeden z nás nenosí své srdce na dani. Oba si nesmírně vážíme přátelství. A také myslím, že jsme oba celkem zvědaví.

2.Co bylo podle tebe Harryho největším omylem nebo chybou v úsudku ? - Susan Bevins, Winter Park, Fla.
Suzan Bevisová, jsi snad první kdo se mě na tuto otázku zeptal. Myslím, že to, jak se choval ke svým přátelúm v některých předchozích filmech bylo diskutabilní. Byli tam vždy pro něho a on byl poněkud nevděčný. Myslím, že Harry není tak dokonalá osobnost. Dokáže být dost sobecký a opravdu manipulativní. Není žádný andílek.

3. Role Harryho Pottera ti dala šanci zahrát si po boku anglické herecké smetánky. Kdo z nich tě nejvíce ovlivnil ? - Frank Hibrant, Cincinnati, Ohio
Dva z nich na mě měli velký vliv. Prvním je Gary Oldman, se kterým jsem se opravdu sblížil, potom Imelda Staunton. Oba jsou úžasní herci a úžasní lidé.

4.Princ Dvojí krve i Relikvie smrti jsou celkem odlišné od předchozích pěti knih. Jak ses připravoval na temnější scény ? - Josh Hertzel, Omaha, Neb.
Abych byl upřímný, to jsou věci, které rád hraji a které tíhnou více k přirozenosti. Přijde mi to lehčí, než zahrát komedii. V těch dnech se snažím být izolovaný od světa jak jen to jde a poslouchám celkem depresivní muziku, která mě dostane do méně bujaré nálady.

5. Kdybys mohl použít jakékoliv kouzlo z Harryho Pottera, které by to bylo ? - Sohini Desai, San Diego
Ani ne tak kouzlo, ale kdybych si mohl vybrat spíš nějakou věc, byl by to rozhodně lektvar štěstí. Když si ho dáte moc, tak vám to přitíží, ale myšlenka toho mít skvělý den je prostě tak nádherná.

Afshan na premiéře Prince v Londýně

20. července 2009 v 13:39 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥ |  Princ dvojí krve
Na tři fotky Afshan, kterou známe jako jedno z dvojčat Patilových, se můžete podívat. Afshan se zúčastnila premiéry Prince v Londýně.

Slaví Jeff Rawle

20. července 2009 v 13:37 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Dnes slaví své 58.narozeniny herec Jeff Rawle, kterého známe z HP jako otce Cedrika Diggoryho.

Všechno nejlepší!!!