Srpen 2009

Pokud vám něco dlužím...

31. srpna 2009 v 21:08 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Pokud vám něco dlužím...třeba Diplom nebo něco takového, tak mi napište co komu a za co (třeba spřátelní a tak) protože v tom mám moc velký zmatek. Jsem vám moc vděčná papa♥

Sláva nazdar výletu.... :x

31. srpna 2009 v 20:57 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Ahojky...vrátila jsem se po dlouhé době z chaty. Budu se odted snažit o blog starat a přidávat sem super novinky ze světa Harryho Pottera brzy přidám i různé soutěžě, ankety a novou rubriku. Tak se zatím mějte ahooooj:) a nezapomente psát vaše názory na to, že zase musíme do té hloupé školy:) papa♥Romišššek♥

Dvě nové fotky Bonnie

18. srpna 2009 v 14:34 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Na dvě nové fotky Bonnie se můžete podívat v pokračování článku.

Rupert - Pepsi Max Bull Launch Party

17. srpna 2009 v 12:49 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Na tři starší fotky Ruperta z Pepsi Max Bull Party se můžete podívat v pokračování článku.

Katie slavila

16. srpna 2009 v 19:29 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
V sobotu 8.8.2009 oslavila své 22.narozeniny představitela Cho Changové, Katie Leung.

Všechno nej Katie.

Několik fotek pořízených na natáčení HP7

15. srpna 2009 v 11:27 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥ |  Relikvie smrti
Na několik fotek pořízených na natáčení HP7 se můžete podívat v pokračování článku. Na fotkách uvidíte třeba Jessie Cave, Ruperta Grinta, Toma Feltona nebo Jasona Issaca.

JKR na premiéře Prince v Londýně

14. srpna 2009 v 11:39 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Na několik dalších fotek JK z londýnské premiéry Prince se můžete podívat v pokračování článku.

2 nová videa z natáčení Prince

13. srpna 2009 v 11:16 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥ |  Relikvie smrti
Nové fotky z natáčení HP5

12. srpna 2009 v 13:35 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥ |  Fénixův řád
Na 13 nových fotek z natáčení Fénixova řádu se můžete podívat v pokračování článku.

PROMO Voldemorta k FŘ

11. srpna 2009 v 16:52 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥ |  Fénixův řád
Na tři nové promofotky k FŘ s Voldemortem se můžete podívat v pokračování článku. Ty tečky na obličeji má kvůli počítačové animaci, která mu "zdeformuje" obličej.

Fotka roku 2009

10. srpna 2009 v 21:54 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Fotka číslo 1.


Fotka číslo 2.


Fotka číslo 3.


Fotka číslo 5.Hlasujte v anketě o fotku roku 2009 :-) do té doby, než se vrátím :-) tak papa♥

Zase odjíždím...

10. srpna 2009 v 21:52 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Omlouvám se, ale zase odjíždím. Jedu na chatu-dokud mám ještě čas a jsou prázky :) ....budu tam asi dva týdny....stihla sem přidat a přednastavit nejaké články ale nwm, jesli vystačí na tu dobu, co budu pryč....no a ještě tu dám za chvíli anketu o nej fotku roku tak papa♥

Phelpsovi : "Poslední filmy o Potterovi budou nejlepší"!

10. srpna 2009 v 11:31 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Hráli v každičkém ze šesti uvedených filmů ze ságy o Harry Potterovi a včera Oliver a James Phelpsovi a Evanna Lynch prezentovali zatím poslední díl, Harry Potter a Princ Dvojí krve (dosl. ze šp: Harry Potter a tajemství prince) v Malaze. Dvojčata Weasleyovic, která trávila minulá léta ve Calahondě, jsou šprýmaři a velice si blízcí, přátelé svých přátel, mezi které samozřejmě počítají členy štábu. "Stále jsme se všemi v kontaktu," potvrzují bratři.


Četli jste sedm knih kvůli práci, nebo kvůli potěšení?
Oliver: Z obou důvodů. Když jsme začali natáčet, přečetl jsem první tři, a když jsme šli na casting čtvrtého dílu, akorát jsme ho dočetli. Četli jsme knihy podle toho, jak vycházeli, jak pro chuť, tak abychom lépe poznali svoje postavy.
.
Považujete se za fanoušky Harryho Pottera?
Oliver: Ano, jsme věrní následovníci oné ságy. Příběh je fantastický, dějová linie - je to jako vypletené pole geniality. I kdybychom nebyli obsazeni do filmu, oba dva bychom přečetli sedm knih a sledovali bychom filmy v kině.
.
Po šesti filmech, cítíte se při natáčení v klidu nebo vás stále znervózňuje, když vidíte přicházet Michaela Gambona nebo Alana Rickmana?
James: Po takové době je pravda, že jsme mnohem víc v klidu. První den, co jsem je viděl, jsem byl naprosto nervózní, nemohl jsem tomu ani uvěřit. Ale teď to vidím jako něco normálního. Po devíti letech si člověk zvykne, cítit se v sérii pohodlně. Dospíváme do bodu, kde necítím, že bychom pracovali, vznikají nové zápletky mezi všemi a vypadá to jako hra. Moc si to užíváme, jsme všichni dobří přátelé.
.
Se kterým režisérem jste se cítili nejlépe?
Oliver: Se všemi jsme byli zadobře, každý z nich měl své zvláštnosti a přinesl nové věci. Chris Columbus umístil do postav pevný způsob od prvního herce až do postav dvojčat. Naše role měla s tímto režisérem největší hloubku.
.
Co máte s postavami společného?
Oliver: Dvojčatům se líbí dobírat si druhé, vymámit z nich úsměv. Moje role, George, je velice legrační. Neexistuje v něm zlost, ale dovádění. Předpokládám, že z postav máme ducha pro legraci.
.
Udělali jste nějakou 'špatnost' za kamerami?
James: Namluvili jsme jedné maskérce, že dostala pokutu. Udělali jsme to s registračním číslem jejího vozu, zjišťovali jsme, kde stála v tom dni, kdy ji domněle měli pokutovat, aby neprokoukla ten vtip. Pokuta činila 1600 Eur, no a nakonec, když se to dozvěděla, že jsme si z ní utahovali, začali jsme se bát o svůj vzhled ve filmu. (Smích)
.
Uvědomujete si ten úspěch?
Oliver:Věděli jsme, že ta sága bude úspěšná, ale nikdy jsme si nepředstavovali, že bude ten úspěch tak velký. Ba co víc, dosud si nejsem ani pořádně vědom rozměru, který to všechno vzal. Je těžké vidět, když jsi tak blízko projektu, že jsi v něm. A když propagujeme v dalších zemích, uvědomujeme si tu důležitost. Když se k tomu přidá to, že popularita neupadla, ale zvětšila se…Normálně bych si myslel, že 6. dílem bude publikum už přesyceno. Ale je to všechno naopak. Harry Potter nepřestane růst, a soudím, že je to jak kvůli knihám, tak i kvůli filmům.
.
Kdybyste mohli udělat ve skutečném životě kouzlo, jaké by to bylo?
James: No, víc než kouzlo by se mi líbilo mít Nimbus 2000, abych nemusel čekat na letištích, moct jít z jednoho místa na druhé na rychlém koštěti. Není to ale tak, že bych měl strach létat letadlem, jednoduše nenávidím ztrácení času na letištích. Aspoň bych si odepřel obchody!
Oliver: Mě moc baví hrát fotbal a líbilo by se mi, kdybych jakožto hráč měl tu moc, že bych měl míč naprosto pod kontrolou a aby můj protivník nepoznal, že chci dát s tím míčem góla. Byla by to zvláštní síla.
.
Můžete něco odtajnit z velkého konce kinematografické ságy?
James: Dosud jsem nečetl scénář, ale jak je mi známo, bude film velice přizpůsoben knize. Točit začneme za pár dní. Musíme si za dva dny obarvit vlasy na "zázvorovou".
.
Nemrzí vás, že sága končí?
Oliver: Ano. Zdá se, jakoby to bylo minulý týden, co jsme se zúčastnili prvního castingu. Snažím se na to moc nemyslet, když si stále uvědomuješ, že něco končí, smutek ti způsobí, že si užiješ jen málo z toho všeho. Chci, aby poslední dva filmy byli nejlepší a budou. Chci do toho dát všechno!

Nové fotky z natáčení Relikiví - Dartfordský tunel, Kent

7. srpna 2009 v 11:48 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥ |  Relikvie smrti
Na nových 28 fotek z natáčení, nebo spíše ze zkoušek natáčení, do sedmého Pottera se můžete podívat tady :). Jedná se o scénu z kapitoly "Sedmero Potterů", kdy Hagrid a Harry prchají na upravené Siriusově motorce. Na fotkách nejsou Daniel Radcliffe ani Robbie Coltrane, ale jejich dubléři.

Několik nových fotek z HP4

6. srpna 2009 v 12:19 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥ |  Ohnivý pohár
Na několik nových fotek z Ohnivého poháru se můžete podívat.

Daniel - Broadway.com

5. srpna 2009 v 19:13 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Na několik nových fotek Daniel s oceněním za výkon ve hře Equus od Broadway.com se můžete podívat tady:)

Nový PhotoShoot Daniela

4. srpna 2009 v 16:38 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Na čtyři nové fotky Dana se můžete tadyk:)podívat.

Nová fotka Jessie

3. srpna 2009 v 8:19 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥

Rupert neví co je to láska,preferuje známosti "na jednu noc"

2. srpna 2009 v 16:00 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
Rupert Grint netuší co je láska a o přítelkyni nestojí. Nikdy totiž nebyl do nikoho zamilovaný. Raději dává přednost náhodným známostem, tvrdí, že pravou lásku zatím nepoznal.

Avšak Rupert především po žádné vážné známosti netouží. Všechny dívky, které mají zájem o Ruperta ,se tak musí smířit pouze s případným románkem na jednu noc.

"Nikdy jsem se vážně s nikým nezapletl. Ve skutečnosti jsem nebyl nikdy zamilovaný. Vždycky jsem dával přednost náhodným známosti. Nemám žádné nutkání mít přítelkyni," uvedl pro magazín Live.

Britská herecká naděje je prý kromě toho, že dává přednost náhodnému sexu, také velmi vybíravá "Já si většinou nevybírám žádné velmi pěkné dívky. Dávám přednost podivnejším typům, takovým, které jsou trochu zvláštní, "svěřil se Rupert se svým vkusem na opačné pohlaví. Doufejme, že i taková žena na světě existuje.

Daniel Radcliffe: Homofobové jsou nechutní blbci!

1. srpna 2009 v 15:17 | ♥♥♥Romišššek♥♥♥
On sám sice dává přednost dívkám, ale herec Daniel Radcliffe má spoustu homosexuálních přátel a má je rád. Všechny, kteří by jim chtěli ublížit nebo vůči nim vyjadřují nenávistné emoce, označuje jednotně za "nechutné blbce".

A filmovému Harrymu prý vůbec nevadí ani to, když si fanoušci myslí, že je gayem.

"Homofobie se mi prostě hnusí. Je to nechutné a zvířecí a stupidní a je velmi hloupé, když to lidem hlava nebere a bojí se toho. Já jsem vyrůstal obklopen homosexuály. Byl jsem jediným dítětem ve třídě, které mělo nějakou zkušenost s homosexualitou nebo něčím podobným," vyprávě Daniel v rozhovoru pro magazín Attitude.

Už letos v lednu dvacetiletý herec přiznal, že má rád gay fanoušky. "Pro spoustu heterosexuálů - a já vím, že jsem tím taky vinen - když ví, že má na ně zálusk gay, je to obrovská lichotka... Moje máma byla castingovou ředitelkou a můj otec byl literárním agentem, takže jsem byl obklopen gayi od velmi útlého věku. Byl jsem jediným klukem ve třídě, který měl nějaký "vztah" s homosexuálními muži. Většina mých kamarádů měla rodiče, kteří měli řádnou práci v bankách či právních firmách, takže žádný z nich nebyl tak vystaven homosexualitě jako já, jako že je to naprosto normální věc. Takže k tomu měli spolužáci jiný postoj než já," tvrdil Radcliffe.

Představitel Harryho Pottera nedávno přiznal, že jeho srdce patří Lauře O´Toolové, s níž nějaký čas randí.