Únor 2010

Kdo chce tento blog?

20. února 2010 v 13:33 | ♣ Luna Lovegood ♣
Ahoj =)...když jsem před několika dny psala, že se na tento blog vracím, neměla jsem to dobře promyšlené - já na tolik blogů, které mám prostě nestačím. Rozhodla jsem se, že tento blog někomu věnuji i s obsahem, který tady je a také samozdřejmě i s designem. Kdokoliv by měl zájem o tento blog, tak se ozvte buď do komentářů k tomuto článku, nebo na mail - romana-hvezdicka@seznam.cz jedinou podmínkou je, aby blog zůstal i nadále o Harrym Potterovi a aby zůstalo stejné heslo, kdybych někdy jen tak náhodou něco chtěla přidat =)

Emma módní návrhářka?

14. února 2010 v 10:16 | ♣ Luna Lovegood ♣ |  Actors
Deníky The Daily Mail a Express uveřejnily nový rozhovor s Emmou Watson. V rozhovoru Emma mluví o svých plánech, týkajících se módních návrhů, které stvořila pro teenagerskou kolekci firmy People Tree.

Otázka: Už jsi hrála ve filmech, dělala modelku a teď děláš módní návrhy. Je tohle budoucnost Emmy Watson?


Odpověď:Oh, nemám v plánu být návrhářka. Dělám tuto kolekci, protože mi opravdu záleží na Fair-trade (organizované sociální hnutí a tržní přístup, který usiluje o pomoc producentům v zemích třetího světa, pozn.red.) a etické módě. Jsem strašně ráda, že se toho můžu zúčastnit a taky bych za to nerada na sebe brala zásluhu, protože jsem nikdy nic nevytvářela, ani na to nemám žádnou výtvarnickou školu - popravdě jsem ani zpočátku nečekala, že to zahrnuje tolik práce.
Při rozhovoru v novinách Express Emma mluví o Relikviích smrti a o jejím budoucím hraní:
Producenti rozvrhli natáčení tak, aby mohla chodit na univerzitu a nafilmovat zbylé scény o prázdninách. Poslední den natáčení se ale blíží.
"Budu se cítít nesvá," říká, když si představuje svůj poslední den natáčení. "Byla to půlka našeho života. Stvořila nás a formovala. Je to opravdu velká část mého života, takže to bude velmi smutné."
Emma se stále rozhoduje, zda bude hrát dál. "Jen si chci být jistá, že to je to, co chci. Byla sem opravdu mladá a nevěděla jsem k jak velké věci se zavazuji. Chci určitě studovat. Ráda bych zkusila i divadlo. Musím vyzkoušet různé věci. Ale to říkám teď a jsem si jistá, že tu stále budu za deset let točit Harryho Pottera 30."
_______________________________________
Zdroj:hp-daily.blog.cz

James Phelps potvrzuje účast na otevření parku HP!

10. února 2010 v 13:03 | ♣ Luna Lovegood ♣ |  Actors
Herec James Phelps, který hraje Freda Weasleyho v sérii filmů, poskytl rozhovor v rádiu BBC 606.
Vyjádřil se k Birminghamu, jeho oblíbenému fotbalovému týmu, a řekl, že se nevrátil do nahrávky Relikvie Smrti v posledních dvou týdnech.

V rozhovoru také potvrdil, že se zúčastní otevření kouzelnického světa Harryho Pottera spolu se svým bratrem, Oliverem Phelpsem. Rozhovor si můžete poslechnout Zde
_______________________________
Zdroj:hp-daily.blog.cz

Plakáty k Alence v říši divů =)

8. února 2010 v 14:33 | ♣ Luna Lovegood ♣
Jsou krásné, až ten film bude u nás v kinech tak bych na něj chtěla jít!!=)
...no spíše myslí, že půdu - nezapomeňte - premiéra je 4.3.2010
takže vzhůru do kin!! =)
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
______________________________
zdroj: hp-daily.blog.cz
__________________________

♥ Nové love affs Hermiona Watson a Hermionka ♥

7. února 2010 v 12:19 | ♣ Luna Lovegood ♣ |  Moje SB :-)
Mám další dvě SBéčka jimiž se staly: Hermiona Watson a Hermionka - obě dvě mají bezvadný blog o Harrym Potterovi a jeho světa kolem =) doporučuji jejich blogy navštívit =) tady máte holky diplomky, snad se vám budou líbit =) pp♥
vaše ♣ Luna Lovegood ♣

Trailer k filmu Harry Potter a Relikvie smrti s českými titulky

7. února 2010 v 12:15 | ♣ Luna Lovegood ♣ |  Relikvie smrti

Trailer k filmu Harry Potter a Relikvie smrti s českými titulky!!

...toto je odkaz na trailer k Relikviím smrti I. a II. s českými titulky pro ty, kterým nejde moc angličtina - nebo jí špatně rozumí =)

♥ Nové love affs Pitty ♥

6. února 2010 v 15:17 | ♣ Luna Lovegood ♣ |  Moje SB :-)
Jsem ráda, že mi přybývají SBéčka - jako první mám Pitty - určitě se k ní podívejte a tady má ode mě diplomek =) - chtěla na něj HP to, tak ho tady má =)...snad se jí bude líbit papa♥
vaše ♣ Luna Lovegood ♣

Comeback s velkým C

6. února 2010 v 14:15 | ♣ Luna Lovegood ♣
Ahoj - to jsem já - původní Romišššek nyní přejmenován na ♣ Luna Lovegood ♣ .
V říjnu jsem psala, že s blogem končím, ale dnes, když mi přišel informační e-mail s informacemi o návštěvnosti tohoto blogu (která byla překvapivě stále vysoká - 750 návštěv), mi nějak došlo, že se mi po něm stýská a, že bych se chtěla vrátit - tak mě tady máte - ♣ Luna Lovegood ♣ se vrací v plném nasazení. Sice nebude tolik článků přibývat, jako tenkrát - ted už maximálně jeden za dva či tři dny, ale budu tady =)
Tentokrát už se bude hodit i dokonce adresa blogu, jelikož se blíží premiéra Relikvií smrti části I.

Seznam několika zásadních změn, které zde přibudou:

1) nový layout, který si nechám vyrobit
2) naberu SBéčka, která sem budou chodit pravidelně a budou mít blogy pouze o HP
3) promažu rubriky a zmenším jejich počet
4) založím některé jiné rubriky (relkamy, my diary apod.)
5) připravím souhrn novinek, které se staly od doby, co jsem tady nebyla

Moc se omlouvám, že mi tenkrát tak skolaboval mozek a já tento blog opustila, ale teď jsem se vrátila a budu tady co nejčastěji =)

Vaše ♣ Luna Lovegood ♣